Plavání 2022/23 BAZÉN DOBŘICHOVICE


PLAVÁNÍ je pro člověka stejně přirozený pohyb jako běh. Každé novorozeně umí plavat, i když to zhruba v prvním roce zapomene. Je to přirozená pohybová aktivita, při které se posiluje a prohlubuje vztah k vodě.

Kurzy plavání probíhají ve wellness bazénu v Dobřichovicích: délka 12 m, šířka 5,5 m, hloubka 1,2 – 1,4 m s přelivovou hranou, teplota vody 29 °C.

Děti jsou po přihlášení rozděleny do skupin podle věku pouze orientačně, později v rámci výuky dle schopností a vztahu k vodě, tak aby byly spokojené.

CO SE DÍTĚ NAUČÍ?
  • cítit se ve vodě bezpečně a přirozeně se ve vodě pohybovat
  • používání plaveckých pomůcek
  • základní plavecké polohy a styly
  • správné dýchání při plavání a potápění
PLAVEME TAKÉ ŠKOLKY A ŠKOLY

(info: Radka Alexy 770 105 175)

OMLUVY A NÁHRADY

Pokud je Vaše dítě nemocné, můžete využít možnosti OMLUVY v náhradovém systému AUKSYS. Přihlašovací údaje vám budou odeslány při prvním zapsání do kroužku v Dobřichovickém domku, takže pokud si heslo nepamatujete, nevadí, dejte nám vědět a zašleme vám nové přístupové údaje. Pro připsání kreditů za zameškanou lekci na vás účet, musíte omluvu provést do 20 hod předchozího večera. Budeme vděční za omlouvaní i v pozdějších hodinách nebo ráno, aby se lekce uvolnila pro další účastníky, kteří chtějí nahrazovat. Pro uplatnění náhrady si v kalendáři vyberete a zapíšete na jiný vhodný kurz, kderý ukazuje volnou kapacitu nebo při plném kurzu si alespoň zapíšete do rezervace. NÁHRADY JE MOŽNÉ UPLATŇOVAT POUZE V RÁMCI JEDNOHO POLOLETÍ.

Hlavní instruktorka plavání:
Daniela Čermáková, tel. 605 233 542

Vzdělání/zkušenosti: Danča je bývalá intruktorka v plavecké škole BC Plaváček, certifikovaná instruktorka plavání kojenců, batolat, předškolních a školních dětí a lektorka Hudební školy Yamaha.

Instruktorka:
Jana Bergerová, tel.: 777 194 787

Vzdělání/zkušenosti: Jana je nadšený plavec od svých 5 let. 12 let závodní plavání za USK Podolí. Lektorské zkušenosti sbírala v Rybičkách, absolvovala kojenecké a batolecí plavání,dále speciální plavání handikepovaných v Jedličkově ústavu. Koníčky: fotografie, sport, knížky, produkce, psaní, děti.

 

Instruktorka:
Hana Matějková, tel.: 778 427 108

Vzdělání/zkušenosti: Hanka je bývalou instruktorkou plavání kojenců a batolat ve Studiu Motýlek, kde úspěšně absolvovala rekvalifikační kurz  a  svou první praxi s tímto plaváním, dále při studiu na FTVS získala kvalifikaci Učitel plavání III. třídy a Trenér plavání III. třídy. V současné době je lektorkou plaveckých kurzů při SVČ Dobřichovický domek a lektorkou letních příměstských táborů.

 
Instruktorka:
Silvie Šebestová

Vzdělání/zkušenosti: Silvie se věnovala plavání v USK Podolí a nyní je instruktorkou při SVČ Dobřichovický domek. Profesionálně se věnuje umělecké fotografii....

 

Instruktorka:

Štěpánka Stonová

Pohyb, příroda a děti jsou můj svět. Jsem instruktorkou plavání a lezení na umělých stěnách. Jsem dlouholetou lektorkou plavání v LMŠ Jaata a MŠ Maata. Vedu soukromé lekce plavání dětí 4 - 14 let v Praze. Voda je mi druhým domovem. Plavání (i lezení) cítím jako jeden z mála sportů, který rozvíjí synchronně celé tělo a učí nás poznávat sám sebe pomocí živlu, se kterým je třeba souznít, abychom z pohybu měli radost. Pak už stačí jen chuť naučit se něco nového a máme základní klíč i k jednotlivým plaveckým stylům. Znak, kraul, prsa jsou základ, ke kterému se postupně propracujeme přes hry, ale i rutině prováděné cviky. Jak říká "teta Kateřina" Bez práce, nejsou koláče.....ani u vody.

 

Plaveme děti od 6 měsíců.
PŘESNÉ VĚKOVÉ A ČASOVÉ SLOŽENÍ KURZŮ SE UPRAVUJE DLE AKTUÁLNĚ PŘIHLÁŠENÝCH DĚTÍ!
 

Začátek kurzů v týdnu od 12. září.

Nástup možný kdykoli během školního roku.

Kde

WELLNESS BAZÉN Anežky České 1118, Dobřichovice

Cena

Ceny jsou počítány na pololetí.

1 lekce plavání rodičů s dětmi/dětí 30 min.
1 lekce plavání dětí 45 min.
6.300 Kč/pololetí 15 lekcí (420 Kč/lekce)

5.700 Kč/pololetí 15 lekcí (380 Kč/lekce)

 

Pokud máte zájem o kroužek, vyplňte ONLINE PŘIHLÁŠKU zdeONLINE PŘIHLAŠOVÁNÍ (auksys.com)

Návod na online přihlašování: NÁVOD (auksys.com)

Až bude Vaše dítě do kurzu zapsáno, obdržíte do mailu výzvu k platbě.

Informace o platbě najdete zde: Platba

 

 

Kontakt

Dobřichovický Domek 5. května 12
252 29 Dobřichovice

GPS: 49°55'35.630"N, 14°16'24.003"E

provozovatel:
Středisko volného času Dobřichovický domek
IČO: 04 626 478

Ing. Radka Alexy Ph.D., ředitelka
Mgr. Libuše Stupavská, zástupkyně ředitelky

776 178 641 (L. Stupavská)
778 427 108 (H. Matějková)
774 412 495 (I. Sedloňová)
605 233 542 (D. Čermáková)
737 685 895 (J. Košina)

účetní Blanka Veselá (platby, potvrzení)
ucetni@svcdodo.cz
info@svcdodo.cz