ŽIVÁ a zdravá 2018 - Tajemství pánevního dna

 

Kurz o tom, co nás ve škole neučily a matky nám neřekly.

 

Odvaha být sama sebou * Tajemství pánevního dna & ženských prsou * Jak být zdravá a šťastná * Menstruace a cykličnost * Jak se uvolnit * Přijmout své emoce * Být sebe vědomá * Sexy * Moudrost ženského těla a umění stárnout.

 

Kurzu Živá a krásná zahrnuje praktické tipy, metody a cvičení pro uvolnění napětí, samoléčení a energetizaci pánevního dna a ženských orgánů. Kurz je přínosný pro ženy, které chtějí být více v kontaktu samy se sebou, připravují se na početí a porod dítěte, potřebují zpevnit pánevní dno - v jakémkoliv věku,  chtějí předejít gynekologickým problémům a inkontinenci, zharmonizovat menstruační cyklus, vyladit hormonální rovnováhu a ( či ) navýšit potěšení z milování.

 

 

-Součástí je výuka metody 3x3 ze Školy pánevního dna, která propojuje fyzio terapeutický a psychosomatický přístup.

-Tipy jak účinně relaxovat.

-Škola všedního dne.

-V naší civilizaci se pánevnímu dnu věnujeme obvykle ve chvíli, kdy máme zdravotní problémy, existují ale kultury a staletími ověřené učení, která si váží našeho lůna jako zdroje energie, životní síly a potěšení. 

Kurz je důležitý pro ženy každého věku, také jako prevence gynekologických problémů, speciálně pak pro budoucí maminky a ženy po porodu.

-Ženám v prvním a třetím trisemestru těhotenství a v procesu IVF doporučuji individuální konzultaci před přihlášením ( telefon 603 152 194 ).

 

Lektorka: Mgr. Iveta Kučerová

Jsem zakladatelkou programu Živá a krásná, certifikovanou lektorkou celostní metody 3×3 Školy pánevního dna a lektorkou jógy pro ženy s desetiletou praxí.

Mám osobní zkušenost s řadou zdravotních problému a níže uvedených metod při jejich léčení. Znám hranice technik a spolupracuji s celostními lékaři a fyzioterapeuty. Konzultace a kurzy vedu s úctou k vašemu životnímu příběhu a s vděčností smysluplnou práci. K mým váženým učitelkám patří Maitreyi Piontek ze Švýcarska, autorka legendární knihy Tao ženy a Abeceda nové ženskosti, Renata Sahani Skálová, autorka konceptu Školy pánevního dna a Ludmila Chrášťanská, zakladatelka centra osobního rozvoje v Nesměni.

 

Zdravé pánevní dno * Zdravé sebe vědomí

Kurz celostní metody 3 x 3 pro ženy každého věku 

Potřebujete zpevnit pánevní dno? Uvolnit se a umět odpočívat? Trápí vás bolestivá menstruace? Neplodnost? Nechtěný únik moči? Necitlivost při milování? Menopauza?
Chcete žít v souladu se svou ženskou podstatou? Připravit se na početí a porod? Předejít gynekologickým problémům?

Mít více energie a potěšení ze života?

Naučím Vás metodu 3×3, která Vám pomůže najít příčinu vašich problémů * uvolnit napětí a stres * zpevnit pánevní dno a ozdravit ženské orgány * Pracuji na tělesné, emoční a energetické rovině * Propojuji znalosti západní fyzioterapie a východních nauk * Spolupracuji s celostními lékaři a dalšími zkušenými terapeuty.

 

 

 

Kdy a kde

Středa: 10.00-11.30 (1x týdně)        ženy      DoDo, Taneční sál

Začínáme ve středu 19.9.2018 úvodním setkáním, pravidelný kurz je od 3.10.2018 do 23.1.2019.

Cena   

úvodní setkání      270 Kč
13 setkání 90 minut 3 600 Kč
bonus ke kurzu 60 minut osobní konzultace

 

Kurz probíhá v komorní skupině žen s možností hlídání dětí v klubu Lumek v Dobřichovickém domku. Hlídání dětí od 2 let je možné po předchozí domluvě, v případě zájmu mě kontaktjte. Cena záleží na počtu dětí. Počet míst na kurzu je pro vaší pohodu limitován. Pro rezervaci je třeba uhradit kurzovné na účet 670100-2208766709/6210 a poslat zprávu na zenske@centrum.cz

 

Kontakt: Mgr. Iveta Kučerová. tel.: 603 152 194, zenske@centrum.cz 66

Těšíme se na Vás a přeji Vám zdraví a živou radost ze života

Mgr. Iveta Kučerová
Lektor: Mgr. Věra Fixová, speciální pedagog  
 
1. FIE standard I, II, III a FIE basic 1, 2 (doc. Pokorná UK), 2. LPAD basic + standard (Learning Propensity Assessment Device) pod vedením lektorů z Bar Ilan University a Feuersteinova institutu (ICELP, Izrael), 3. DAYC (Dynamic Assesment of Young Children) u prof. Tzuriela, Bar Ilan University Izrael (dynamické vyšetření dětí předškolního a mladšího školního věku), 4. Trénink jazykových schopností podle D. B. Elkonina – předgrafémová a grafémová etapa (prof. Mikulajová PedF UK), 5. Rozumově nadaní žáci s poruchami učení a chování (doc. Portešová DVPP),  6. pravidelná účast na konferencích věnujících se problematice nadaných dětí, ADHD, rané 

 

Kontakt

Dobřichovický Domek 5. května 12
252 29 Dobřichovice

GPS: 49°55'35.630"N, 14°16'24.003"E

provozovatel:
Středisko volného času Dobřichovický domek
IČO: 04 626 478

Ing. Radka Alexy Ph.D., ředitelka
Hana Matějková
Bc. Ivana Sedloňová
+420 770 105 175
+420 778 427 108
+420 774 412 495
info@svcdodo.cz