Přihlášky přijímáme pouze elektronicky přes systém Auksys!
 
Prosíme, neplaťte kroužek ihned po přihlášení, ale vyčkejte na výzvu k platbě.
 

Máte-li technické potíže nebo jakékoliv dotazy k přihlašování, pište na stupavska@svcdodo.cz nebo volejte na 776 178 641.

NÁHRADY A OMLUVY KROUŽKŮ

Skupinové lekce se nenahrazují, lze nahradit pouze individuální lekce jazyků a lekce plavání. Podmínkou náhrady je včasná omluva lektorovi do 20 hodin předchozího dne (plavání v Auksysu - viz níže, ostatní SMS). U jazyků lze nahradit max. 3 lekce za pololetí, u plavání 10 lekcí za rok.

NÁHRADY A OMLUVY PLAVÁNÍ 

Náhrady a omluvy pouze v systému Auksys!

Pokud je Vaše dítě nemocné, můžete využít možnosti OMLUVY v náhradovém systému AUKSYS. Pro připsání kreditů za zameškanou lekci na vás účet musíte omluvu provést do 20 hodin předchozího večera. Budeme vděční za omlouvaní i v pozdějších hodinách nebo ráno, aby se lekce uvolnila pro další účastníky, kteří chtějí nahrazovat. Pro uplatnění náhrady si v kalendáři vyberete jiný vhodný kurz, který ukazuje volnou kapacitu, a zapíšete se do něj. Pokud je kurz obsazen, můžete se zapsat do rezervace. Během školního roku lze využít maximálně 10 náhrad. 

PŘERUŠENÍ DOCHÁZKY NA KROUŽKU

Pokud se rozhodnete přerušit docházku v kroužku, prosíme o e-mailovou zprávu na   info@svcdodo.cz. Uveďte jméno účastníka, název kroužku a datum, ke kterému rušíte účast.  

- plavecké kurzy a individuální výuka jazyků a nástrojů je zpoplatněna od první lekce, účastník uhradí všechny odchozené lekce

- u skupinových kroužků mají noví účastníci nárok na první ukázkovou lekci, všechny další odchozené hodiny je třeba uhradit

ZAŘAZENÍ NA ČEKACÍ LIST

Máte-li zájem o kroužek, který je obsazený, můžete se zapsat na čekací list a my vás budeme kontaktovat, pokud se na kroužku uvolní místo. Abyste se mohli zapsat na čekací list, musíte být zaregistrováni v systému Auksys. Čekací list najdete v Nabídce kurzů u každého obsazeného kurzu.

 

 

Kontakt

Dobřichovický Domek 5. května 12
252 29 Dobřichovice

GPS: 49°55'35.630"N, 14°16'24.003"E

provozovatel:
Středisko volného času Dobřichovický domek
IČO: 04 626 478

Ing. Radka Alexy Ph.D., ředitelka
Mgr. Libuše Stupavská, zástupkyně ředitelky

776 178 641 (L. Stupavská)
778 427 108 (H. Matějková)
774 412 495 (I. Sedloňová)
605 233 542 (D. Čermáková)
737 685 895 (J. Košina)

účetní Blanka Veselá (platby, potvrzení)
ucetni@svcdodo.cz
info@svcdodo.cz