LEGO - WeDo + RoboTIKA

 

Tábor pořádáme pod heslem Bricks 4 Kidz®:

We Learn (Učíme se), We Build (Stavíme), We Play (Hrajeme si).

Celý týden budeme pracovat s tablety a legem Technic. Budeme používat dva způsoby programování. Dále nás čekjí soutěže s modely v přírodě.

Na oběd chodí děti za doprovodu lektorů do Sokola, dopolední a odpolední svačina se dováží do DoDa.

Tábor je vhodný pro děti od 8 do 13 let.

ZAJIŠŤUJEME

  • program od 8 do 17 hodin 

  • stravu a pitný režim zajišťujeme

  • na oběd chodí děti za doprovodu lektorů do Sokola, dopolední a odpolední svačina se dováží do DoDa

  • materiál

KDE, KDY, KDO

Dobřichovický domek (společenská místnost v přízemí Dobřichovického domku, zahrádka v areálu Dobřichovického domku a blízké okolí).

30. 7. - 3. 8. 2018  OBSAZENO

 

LEKTORKY:

Ivana Sedloňová – lektorka kroužku Bricks4Kidz v Dobřichovickém domku, zdravotní sestra

Kamila Vondráčková -Již třetím rokem studeje na Přírodovědeckého fakultě Univerzity Karlovy, obor Ekologická a evoluční biologie. Zároveň studuje obor Archeologie pravěku a středověku na FF UK. Práce s dětmi ji velmi baví. V minulých letech pomáhala organizovat tenisová soustředění (pro děti 5-14 let) a zároveň během roku vedla tréninky. Její největšími zálibami jsou cestování a sport. V minulosti se např. zůčastnila dobrovolnických projektů v Itálii a v budoucnu by ráda studovala v zahraničí. Od dětství společně se sestrou dělá různé sporty - např. tenis, volejbal, softbal i na závodní úrovni. Sportuje jak v zimě tak v létě. Ráda lyžuje, plave, jezdí na kole, koni, hraje golf a chodí po horách.

 


CENA

CELÝ TÝDEN
(cena včetně stravy)
1 DEN
(včetně stravy)
2 600 Kč 650 Kč


KONTAKT

DODO   - Radka Alexy, 770 105 175, info@dobrichovickydomek.cz

 

Pokud máte zájem o tábor, vyplňte nejprve přihlášku (najdete ji ke stažení pod záložkou PŘIHLÁŠKA/NÁHRADA) a zašlete nascanovanou/vyfocenou na mail info@dobrichovickydomek.cz nebo vhoďte do schránky DoDa. Poté bude Vaše dítě zapsáno a vy obdržíte do mailu výzvu k platbě.

 

Lektor: Mgr. Věra Fixová, speciální pedagog  
 
1. FIE standard I, II, III a FIE basic 1, 2 (doc. Pokorná UK), 2. LPAD basic + standard (Learning Propensity Assessment Device) pod vedením lektorů z Bar Ilan University a Feuersteinova institutu (ICELP, Izrael), 3. DAYC (Dynamic Assesment of Young Children) u prof. Tzuriela, Bar Ilan University Izrael (dynamické vyšetření dětí předškolního a mladšího školního věku), 4. Trénink jazykových schopností podle D. B. Elkonina – předgrafémová a grafémová etapa (prof. Mikulajová PedF UK), 5. Rozumově nadaní žáci s poruchami učení a chování (doc. Portešová DVPP),  6. pravidelná účast na konferencích věnujících se problematice nadaných dětí, ADHD, rané 

 

Kontakt

Dobřichovický Domek 5. května 12
252 29 Dobřichovice

GPS: 49°55'35.630"N, 14°16'24.003"E

provozovatel:
Středisko volného času Dobřichovický domek
IČO: 04 626 478
Ing. Radka Alexy Ph.D.
Bc. Ivana Sedloňová+420 770 105 175
+420 774 412 495
info@dobrichovickydomek.cz